[:ru]Устойчивые к воздействию хлорной среды и повышенной влажности, натяжные потолки – идеальный вариант для оформления бассейна. Они изготавливаются из пластиковой плёнки, которая отлично переносит условия повышенной влажности. Поскольку пластик не гниёт, на нём не живёт грибок, натяжные потолки – самый удачный вариант для монтажа в бассейне.

Установите натяжные потолки в бассейне! Забудьте наконец о приносящих хлопоты и требующих постоянного ремонта оштукатуренных потолках.

 

Натяжные потолки для бассейна: преимущества

 • сырость и конденсат не страшны полотну с повышенными водоотталкивающими свойствами;
 • прочность к физическим воздействиям;
 • хлорная среда не оказывает пагубного воздействия на полотно;
 • идеально ровный потолок даже в помещениях с большой площадью.

Натяжные потолки позволяют реализовать любые, даже самые смелые, идеи. Однотонные глянцевые или сатиновые полотна – классика. Но, если вам хочется чего-то обескураживающего, нашей компании есть, что вам предложить. Неповторимости интерьеру бассейна принесут натяжные потолки с фотопечатью. А потолки с оптическими эффектами: гитаристы AC/DC в пропорции 5 к 1 или кислотно-фантасмагорические видения кубизма, нанесённые на потолок, придадут помещению особую ауру.

С помощью натяжных потолков вы также сможете надёжно защитить и спрятать от посторонних глаз коммуникационные системы. Наши потолки гигиеничны, экологичны, красивы и изысканны. В довершение к описанным преимуществам, натяжные потолки абсолютно не прихотливы к уходу. Достаточно минимальной уборки влажной салфеткой и они вновь радуют чистотой и сиянием.

Согласитесь, у натяжных потолков масса неоспоримых преимуществ! Но что, если мы вам скажем, что плюс ко всему это – совсем недорогое удовольствие? Позвоните нам сейчас, назовите площадь помещения, и вас приятно удивит демократичная стоимость уникальной отделки потолка в вашем бассейне![:uk]Натяжні стелі в Дніпропетровську вже давно вийшли на передові позиції у рейтингу стельових покриттів. Вони повсюдно використовуються для житлових відвідувань, кафе, ресторанів і нічних клубів. Натяжні стелі здатні прикрасити приміщення, надавши йому родзинку, збільшивши простір, виділивши зони. Вони не тьмяніють, не бояться цвілі і вологи, надзвичайно естетичні, вимагають мінімального догляду, прості в монтажі. Більше того, натяжні стелі можуть приховати комунікації і будь-які дефекти стелі, будь то тріщини або звичайні нерівності штукатурки.

Всі ці переваги роблять можливим установку натяжних стель в приміщеннях підвищеної вологості, наприклад, в басейні . А адже саме в басейні площа стелі дозволяє проявити чудеса таланту дизайнера, причому це не відіб’ється на вартості оформлення.

Адже значно складніше підкреслити індивідуальність і виділити переваги вузького коридору, ніж такого об’ємного приміщення, як басейн. Басейн обов’язково збудить інтерес дизайнера, змусить працювати його творчу думку, і зробити для вас те, що стане згодом його візитною карткою.

Що можна запропонувати для басейну?

Отже, натяжні стелі для басейну — це:

 1. Довговічність.
 2. Екологічна безпека.
 3. Пожежна безпека.
 4. Вологостійкість.
 5. Відсутність конденсату.
 6. Захист від попадання вологи і конденсату на комунікації.
 7. Простота монтажу та догляду.
 8. Низька вартість.

Натяжні стелі для басейну можуть не бути класичним однотонним, але більш сучасним проявом радянського реалізму. Хочете зробити стелю запам’ятовується? Пропонуємо вам всілякі варіанти фотодруку, розписи, різних кольорів та фактур. Ексклюзивно в такому приміщенні, як басейн, виглядатиме покриття з оптичним ефектом. Наприклад, звичайний білий стеля в темний час доби починає світитися незвичайним сяйвом, створюючи відчуття купання під куполом досвітнього неба.

Матові натяжні стелі, можливо, здадуться нудними. Але глянцеві стелі, в яких буде відображатися водна поверхня з переливаються відблисками і ледве помітним рухом струменів, — це, як раз, те, що потрібно. Дзеркальна стеля з красиво розташованими вбудованими світильниками створить чарівну красу в цьому специфічному приміщенні, створеному на благо здоров’я людини.

Будь-які види натяжних стель виробляються компанією «Гарпун» в Дніпропетровську .Пишіть, телефонуйте, знайомтеся з фотогалереєю. Ми покажемо, розповімо, приїдемо, установами і дамо тривалу гарантію.[:]

Меню