[:ru]Детская комната – маленький мир для ребенка, где он проводит достаточно много времени. Тут малыш начинает познавать окружающий мир, заниматься творчеством, выполнять домашние задания. Детская комната – надёжная обитель, с которой начинается становление личности. Поэтому каждая деталь должна выполнять определённую роль, быть красивой, чтобы с раннего возраста привить ребёнку чувство прекрасного. Помимо удобной кровати и ортопедического матрасика, важно уделить внимание и потолкам. Ведь осыпающийся потолок с трещинами и изъянами небезопасен для здоровья крохи.

Мы предлагаем современное решение вопроса ремонта потолка – натяжные потолки в детскую.

Заботливые родители отдают предпочтение именно таким конструкциям, объясняя свой выбор экологичностью и безопасностью используемых материалов для здоровья малыша. К тому же, натяжные потолки детские долговечны, им не страшны ни удары мяча, ни подброшенные вверх игрушки.

Грамотные родители знают, что легче малыша заинтересовать в уроках и занятиях, чем заставлять делать такую нудную работу. А если в комнате малыша всё располагает к обучению: красивый стол, диковинные ручки и карандашики, то и дело идёт охотнее и веселее. Хотите усилить эффект? Натяжные потолки в детской комнате уже спешат на помощь!

Представьте, какую радость вызовет потолок с любимыми мультяшными героями! Как удивят вашего малыша миллион звёздочек на небе или парящие бабочки! В такой шикарной комнате захочется заниматься уроками.

Мы предлагаем широкий ассортимент цветов, оттенков и фактур для детей любого возраста. У нас вы найдёте натяжные потолки для детской комнаты с персонажами сказок, комиксов и фильмов, утончёнными вензелями, а также классические и сдержанные варианты для старшеклассников.
Натяжной потолок в детской – залог чистоты. Ведь уборка занимает минимум времени, и на полотне не остаётся разводов после уборки.[:uk]Ремонт дитячої — головний біль для батьків. Ніхто з батьків не бажає, щоб його дитина росла серед жовтих плям від протікання, тріщин і відстає штукатурки. Вибір матеріалів, які дитина не зможе пошкодити або зіпсувати під час своїх ігор — це головна проблема. Крім того, дитяча кімната повинна бути влаштована таким чином, щоб її інтер’єр підходив віку і потребам дитини. Діти ростуть швидко, і зміна інтер’єру стає справжньою бідою.

Найлегшим рішенням задачі ремонту дитячої кімнати буде установка натяжних стель. Серед 120 забарвлень плівки легко вибрати той, який найбільше сподобається дитині і підійде його віку і загальному дизайнерському рішенню кімнати.

Дошколятам сподобаються зображення казкових або мультяшних героїв.

Молодші школярі схвалять смішні географічні карти.

Підлітки люблять радикальні рішення типу чорної стелі.

Старші школярі виберуть більш лаконічні рішення.

Можна вибрати не тільки колір стелі, але і малюнок, який буде прикрашати кімнату. Це може бути як зоряне небо, так і простий дзеркальна стеля.

Плівка ПВХ, яка використовується в монтажі натяжних стель, не боїться води, на ній не залишиться плям від протікання, як на простий штукатурці. Навіть якщо сусіди будуть вас заливати, в дитячій кімнаті цього не буде видно. Крім того, чим би не грав дитина, замінити плівку натяжної стелі обійдеться набагато дешевше, ніж відремонтувати звичайний оштукатурений стелю.

Якщо ваш скарб заляпає стелю чимось страшним, не падайте в непритомність. ПВХ плівка легко відмивається за допомогою засобу для миття вікон і м’якої ганчірки. А плівка виконана зі спеціальної антимікробною обробкою не дозволить розвинутися хвороботворним бактеріям і грибків у важкодоступних місцях , в які ви не можете дістатися з дезінфікуючими рідинами.

Також плюсом у використанні натяжної стелі є відображення сонячного світла глянцевою поверхнею. Дитяча стане світліше, час включення штучного освітлення буде наступати пізніше.

Ремонт дитячої з використанням натяжних стель може зацікавити батьків чистотою проведення робіт. Після того, як стелі будуть змонтовані, вам знадобиться лише змахнути пил з меблів. Вся процедура займе кілька годин, поки ваша дитина буде зайнятий в школі чи дитячому садку.

З особливим увагу потрібно підійти до вибору освітлювальних приладів в дитячій .Незалежно від того, вирішите ви прикрасити кімнату дитини точковими світильниками або кришталевою люстрою, потрібно буде враховувати силу теплового впливу на полотно натяжної стелі. Під дією високої температури полотно може потемніти або оплавитися, але не спалахнути. Тому для освітлення найкраще підійдуть світлодіодні або енергозберігаючі лампи, які можна встановити в ігровій або навчальної зоні дитячої кімнати. Відмінним рішенням буде монтаж системи освітлення з регульованим рівнем інтенсивності світла.

Батькам, які хочуть відремонтувати дитячу тільки з використанням екологічно чистих матеріалів, можна використовувати при монтажі натяжних стель не ПВХ плівку, а тканину.Тканина в кілька разів міцніше плівки, не боїться нагріву, кріпиться на натяжних струнах або анкерах.

Також необхідно додати, що монтаж натяжних стель рекомендований Міністерством охорони для установки в дитячих дошкільних установах, школах і громадських будівлях, а також у лікарнях. Тому екологічність і гігієнічність матеріалів, використовуваних для монтажу натяжних стель, допоможуть підтримувати здорову атмосферу в дитячій і є оптимальним рішенням для дитячої кімнати.[:]

Меню