[:ru]Бывает так, что сделал ремонт, а в кухне всё равно чего-то не хватает. Знакома ситуация? Мы знаем, что натяжные потолки для кухни – реальный выход из положения.
Натяжные потолки для кухни

Стильные и красивые, с рисунками, уровневые, различных цветов и фактур – сегодня дизайн потолков для кухни может быть каким угодно разнообразным. Выбор идеи для потолка на кухне зависит лишь от ваших предпочтений. Однако следование моде – не основная причина выбора натяжных потолков жителями городов.

Знали ли вы, что натяжной потолок для кухни способен защитить от нерадивых соседей сверху, которые то музыку громко включат в 6 утра, то начнут двигать мебель в 2 часа ночи? Или высверливают себя из бетонных объятий вот уже третий месяц? Что им стоит однажды уйти из дома и плохо закрыть воду?! Правильно, ничего. А вот от затопления ваш дом совершенно точно защитят подвесные потолки для кухни. К тому же они имеют хорошие звукоизоляционные свойства и, если наверху затеяли вечеринку, ваш дом останется в спокойствии и тишине.

Натяжная конструкция отлично справится с открытыми коммуникациями, вентиляционной шахтой и неровностями вашего потолка, скрыв их от постороннего взгляда.

Помимо таких, согласитесь, весомых преимуществ, натяжные потолки отличаются такими потребительскими характеристиками:

  • материал не горит и не подвержен тлению;
  • не собирает пыль и, не накапливает влагу;
  • не подвержен распространению грибка и микроорганизмов;
  • простота ухода;
  • большой гарантийный срок – свыше 10 лет.

Поэтому, если вы всё ещё “пытаете” интернет: “Какой потолок лучше?”, вы тратите время попусту, ведь миллионы жителей нашей страны уже установили такой потолок для кухни, и живут, припеваючи. А чтобы убедиться в правдивости данных слов, посмотрите итоги нашей работы – подвесные потолки для кухни (фото).[:uk]Натяжні стелі для кухні

Кухня це специфічне приміщення, в якому все має бути продумано до дрібниць: меблі, стіни і стеля — все повинно відрізнятися практичністю і довговічністю. Все частіше фахівці рекомендують для кухні використовувати натяжні стелі, які поступово витісняють інші матеріали на увазі своїх технічних і естетичних особливостей. Як правило, рідко хто може похвалитися просторою кухнею, найчастіше приміщення не відрізняється великими габаритами, для того щоб візуально розширити простір можна вибрати глянсову плівку для покриття стелі, відображає ефект візуально розширить простір і збільшить приміщення.

Перевага натяжних стель перед іншими видами матеріалів незаперечно. Кухня це єдине місце в будинку, де сконцентровано одночасно і підвищена вологість і використовується вогонь, а бризки від плити можуть залишити важко виводяться плями. Але переживати про якість не варто, так як за весь час експлуатації матеріал зарекомендував себе як міцний і довговічний.

Серед характеристик, якими володіють натяжні стелі, варто виділити:

— екологічна складова матеріалу;

— не запалюються і не горять;

— не пошкоджуються грибками і мікроорганізмами;

— термін експлуатації мінімум 10 років, а при дбайливому догляді і більше;

— простота догляду і монтажу.

У деяких випадках натяжні стелі це єдина можливість реалізувати дизайнерський задум. Для того щоб стеля відповідав всім перерахованим вище характеристикам, необхідно дотримуватися технологію монтажу.

Перш ніж придбати все необхідне для натяжних стель, слід враховувати дизайн і характеристики приміщення.

Для кухні може не підійти матеріал, який з успіхом впишеться в рамки умов вітальні або спальні.

Слід віддати перевагу матеріалу з глянсовою поверхнею , так як його легше очищати, ніж полотно з тканинною основою. Перш ніж встановлювати стелю, подбайте про хорошу вентиляцію, яка буде згладжувати перепади температур з однієї й іншої сторони плівки.

До того ж глянсова поверхня буде візуально збільшувати простір, що благотворно позначиться на загальному інтер’єрі вашої кухні.

Ідеально гладка поверхня стелі буде залежати від грамотної фіксації профілю. Після того як основа надійно закріплена встановлюються точкові світильники, для натяжних стель використовуються галогенні лампочки і вологозахисні світильники. Останній етап, який займе всього кілька годин це установка полотна.

Ретельно зваживши всі за і проти, можна об’єктивно сказати, що натяжні стелі справжній порятунок для невеликих приміщень. З їх допомогою можливі навіть найсміливіші дизайнерські ідеї, наприклад, створивши багаторівневий стелю можна використовувати нестандартні форми і зонувати простір .

Такий прийом передбачає також поєднання різних колірних рішень в одному приміщенні, що дозволить візуально збільшити площу. Так само оцінивши тривалий термін служби плівки можна говорити про істотної економії коштів і часу на реставрацію стелі виконаного з інших матеріалів. У кухні постійно витають різні запахи, а так само утворюється кіптява. Натяжні стелі не вбирають запахи і мають антистатичні властивості, завдяки чому жир, кіптява і пилу не будуть вбиратися і не липнути до поверхні. Так само з їх допомогою можна приховати численні комунікації і нерівності кутів.[:]

Вы решили создать уникальный дизайн Вашего дома?
Решили создать атмосферу роскоши или минимализма? Компания «Гарпун» поможет Вам!

Наш поставщик натяжных потолков

Instagram
Vkontakte

Разделы

Виды потолков

Филиалы

Звоните сейчас

+38 (067) 611 66 12
+38 (095) 288 66 12
+38 (063) 288 66 12
info@harpoon.com.ua

Мессенджеры

Telegram
Viber
Меню