[:ru]Хотите, чтобы гости, ступив на порог вашего дома, сразу поняли, что собой представляют его хозяева? Тогда вам необходимы натяжные потолки в прихожей! Почему именно тут? Потому что прихожая – первое, что видят ваши посетители, придя к вам в дом. И от того, насколько качественный и красивый у вас ремонт, зависит мнение, которое они сложат о вас, о вашем отношении к собственной жизни. У внимательного хозяина всё сделано с умом, и потолок – не исключение. Ведь осыпающийся потолок с трещинами и потёками – это, в первую очередь, лицо владельца квартиры. А если установлены натяжные потолки, то и прихожая сразу же преображается, становится стильной и современной.

Мы уверены, что при слове «ремонт» у многих моментально портится настроение. Ведь первые ассоциации, которые связаны с этим словом – это грязь, пыль и много работы. Однако мы спешим обрадовать вас: отныне, чтобы сделать ремонт потолка, не нужно месяц собираться с силами, и тратить нервы на такой изнуряющий процесс! Сегодня, чтобы установить потолки, необходимо созвониться с мастерами, рассказать о своих идеях в отношении дизайна, дождаться их приезда и через 2 часа получить изумительной красоты современный натяжной потолок в прихожей. К тому же, то малое количество пыли, которое останется после установки, повергнет вас в шок! Это совсем самый не пыльный способ ремонта потолков!

Ну а следующая новость обрадует хозяек! Уход за натяжными потолками состоит в протирании их поверхности влажной салфеткой. И всё! Такая несложная манипуляция вернёт полотну чистоту и сияние на долгое время.

И ещё небольшая хитрость: хотите зрительно увеличить пространство прихожей, выбирайте глянцевые полотна пастельных оттенков. Ратуете за изысканность и роскошь? К вашим услугам фактурные, матовые полотна и плёнка с нанесённой на неё фотопечатью.[:uk]Натяжні стелі для передпокою несуть велику відповідальність. Хто не чув вираз «Зустрічають по одягу …»? Ваша квартира зустрічає гостей по передпокою! Саме вона визначає перше враження про квартиру і її господарів. Саме по ній, рідній, гості визначають, чи є смак у господарів і який приблизний достаток.

І, треба вам сказати, що натяжні стелі для передпокою дають можливість оцінити і те, і інше. Головне в цьому питанні дотримати гармонію і знайти, так зване, «золоту середину».Адже передпокій, як правило, являє собою невелике приміщення, іноді достатньо вузьке і непропорційне. Щоб візуально його збільшити, виділити окремі зони і зробити більш світлим, кращим рішенням є саме натяжні стелі .

Розгляньте у фотогалереї на нашому сайті всі можливі варіанти оформлення натяжними стелями передпокої . Не думайте, що ця частина квартири обов’язково повинна мати білу стелю. Тут можливі різні варіанти, особливо при грамотно і продумано організованому освітленні.

Якщо площа дозволяє, то можна зробити дворівневий стелю. Це буде і оригінально, і дасть можливість зонувати приміщення, наприклад, на гардеробну і приймальню зони.

Поєднання дизайну в стилі мінімалізму

Модні тенденції, покликані обставляти приміщення в стилі мінімалізму, цілком будуть доречними і в такому приміщенні, як передпокій. Якщо господарі передбачають тільки необхідний мінімум меблів, то комбінації з натяжними стелями зможуть не тільки скрасити приміщення, але і зробити його сучасним і не схожим на оформлення інших кімнат квартири.

Деякі фахівці вважають, що передпокій повинен уособлювати швидкість і ритмічність життя, інші, навпаки, пропонують варіації в спокійних, заспокійливих тонах. У кожному разі натяжні стелі для передпокою — це той варіант оформлення, завдяки якому можна реалізувати будь-які дизайнерські ідеї.

Великий асортимент кольорів та фактур, можливості нанесення зображень і малюнків дають простір фантазії вам або дизайнерам, яким ви довірите оформлення передпокою. Втім, ви в будь-який час можете звернутися за консультацією до фахівців компанії «Гарпун». Вони підкажуть оптимальний варіант, оформлять замовлення і професійно, без пилу та шуму, зроблять установку натяжних стель у вашій прихожей .[:]

Меню