[:ru]Как день начнёшь, так его и проведёшь. Просыпаясь, что мы видим первым делом? Правильно, потолок. Хотите, чтобы спокойствие и успех сопутствовали вам на работе, учёбе? Тогда выбирайте красивые потолки для спальни!

Психологи недаром советуют разместить в спальне красивые предметы, выбирать для личной зоны приятные глазу тона, поскольку они задают тон нашему дню. Согласитесь, если потолок неровный, с него что-то осыпается, первое утреннее впечатление навряд ли будет приятным. Потому именно натяжные потолки для спальни решают сразу несколько проблем:

  • выравнивают неровности и скрывают трещины;
  • маскируют коммуникации;
  • освежают дизайн спальной комнаты;
  • заряжают позитивом на весь день.

К тому же, современное разнообразие фактур, цветов, рисунков позволяет подобрать дизайн подвесных потолков для спальни, соответствующий вашему вкусу и стилистике всей комнаты и даже дома.

Согласитесь, что чисто-белый потолок – пережиток прошлого! Современные технологии позволяют создавать потолки для спальни каких угодно оттенков, с рисунками, узорами, вензелями. Вашей фантазии есть, где разгуляться! Хотите, просыпаясь, увидеть прямо у себя дома солнечное небо? Пожалуйста! Или райский сад с цветами волшебной красоты? Нет проблем!

Потолок для спальни – это настоящее произведение искусства по демократичной цене. Чтобы увидеть варианты натяжных потолков для спальни, нажмите тут.

Натяжная технология позволит не только выровнять потолок, но и сделать его двухуровневым, с подсветкой. Потолки из гипсокартона для спальни – это неординарно и эффектно. А, кроме того, после установки вам не придётся разбирать горы мусора. Это один из наименее пыльных процессов, гарантирующий исключительный результат на как минимум 10 лет.

Позвольте вашей спальне статьи изюминкой дома![:uk]Спальня — це не місце для вечірок. Туди не запрошують на посиденьки друзів. Перед сторонніми людьми дверей спальні намагаються закрити швидше. Але це зовсім не означає, що в цю кімнату потрібно зносити з усього будинку старі і пошарпані речі. А ремонт робити, тільки якщо залишаться будматеріалів.

Психологи стверджують, що за зовнішнім виглядом спальні можна сміливо судити про внутрішній світ людини. Красива і доглянута спальня говорить про психологічне благополуччя господарів, про фортецю сім’ї.

Так давайте ж сміливо викинемо все мотлох, а в нашу прекрасну спальню принесемо все найновіше, зручне і красиве!

В інтер’єрі спальні повинні поєднуватися ніжні пастельні відтінки, тому при виборі кольору стелі, в спальні, вікна якої виходять на південну сторону, потрібно вибрати холодні тони, а якщо вікна виходять на північ, дотримуйтеся більш теплої гами кольорів.

Якщо у вашій спальні низька стеля, то візуально підняти його допоможуть глянцеві натяжні стелі. Якщо ви вважаєте, що зайвий блиск не потрібен вашій спальні, то виберете матове або сатинове полотно, яке візуально схоже на штукатурку. Ви можете прикрасити ваш стелю будь-яким зображенням. Наприклад таким, яке підходить до забарвлення стін або штор. Для того, щоб малюнок був чітким і барвистим використовуються технології фотодруку і ручного розпису. Також можна помістити на стелі улюблені фотографії.

Прекрасним декоративним ефектом володіє використання багаторівневої гіпсокартонної конструкції і змішування різних за кольором і фактурою полотен.

Натяжні стелі монтуються з використанням плівки ПВХ, яка чудово ізолює шуми. Це ідеально для спальні і дозволить ігнорувати навіть самих галасливих сусідів, навіть тих, хто любить попрацювати дрилем. Ефект досягається за рахунок повітряного прошарку, який утворюється між плитою і натяжною стелею. Крім того, ПВХ характеризується прекрасної теплоізоляцією.

Крім того, важливим моментом в інтер’єрі спальні є освітлення. Натяжні стелі дозволять вам розмістити світильники в будь-якій кількості і в які потребують додаткового висвітлення куточках спальні. Ви можете використовувати галогенові світильники, світлодіодні стрічки або звичайні лампи і люстри.

Технологія установки натяжних стель проста.

Вона включає наступні етапи:

— Замір приміщення і консультація з дизайнером про колір, фактурі матеріалу і конструкції стелі;

— Відправка проекту на завод фірми виробника, де будуть виготовлені частини вашої стелі;

— Монтаж стелі:

  • закріплення по периметру кімнати багета;
  • розігрів приміщення тепловою гарматою до температури 60-65ºС;
  • закріплення полотна з полівінілхлориду на багет;
  • підтяжка полотна.

Коли приміщення остигає, полотно охолоджується і підтягується до стелі. Виходить ідеально рівна поверхня.

Існує думка, що натяжні стелі сильно забирають висоту приміщення. Звичайно, в стандартних умовах ви не зможете зробити п’ятирівневий стелю. Але чутки про небувалу убутку висоти стелі — міф. Натяжна стеля знижує висоту кімнати всього на 4см. Існують види багета, які забирають висоту стелі всього на 1,5 см.

Роботи з монтажу натяжної стелі не додадуть вам бруду та будівельного сміття. Вони можуть проводитися, коли ремонт спальні закінчений і займуть всього кілька годин.

Плівка ПВХ, що використовується для монтажу натяжних стель має сертифікат М1 за міжнародною класифікацією пожежобезпеки — вона стійка до займання, що важливо для матеріалу, яким ви збираєтеся скористатися при ремонті спальні.[:]

Меню