[:ru]Нежась в ароматной ванной с морскими солями, и созерцая старинный потолок, который бы давно следовало заменить, вы навряд ли сможете расслабиться и отдохнуть от повседневных забот. А хотите прямо во время купания любоваться невиданной синевы небом или изящными вензелями? Тогда скорее устанавливайте натяжные потолки в ванной.

Многие интересуются, можно ли делать натяжной потолок в ванной? В ванной комнате, в которой зачастую очень влажно, именно натяжные потолки доказывают свою надёжность и долговечность. Использовать гипсокартон, штукатурку или пластик – значит, обречь себя на последующие траты, связанные с ремонтом. Натяжной потолок в ванной комнате справляется с проблемой повышенной влажности, ведь он не впитывает капли воды и остаётся в первозданном виде на долгие годы!

Натяжной потолок в ванной – это красиво, зрелищно и практично. Даже в маленьких ваннах, которые зачастую бывают в многоквартирных домах, монтаж натяжных потолков зрительно увеличивает помещение. Подобрав необходимый цвет или оттенок, вы привнесёте в самую тёмную комнату дома изюминку, сделаете её неповторимой. Если вы сторонник классического стиля, обратите внимание на чёрный цвет материала. Чёрный натяжной потолок в ванной – последний писк моды, ведь он добавляет комнате изысканности и изящества. В сочетании с белой ванной или душевой кабиной, он выглядит особенно выгодно.

Дизайн натяжных потолков в ванной может быть каким угодно, главное – выдержать общую стилистику. Таинственный восток, невероятно нежный прованс, новомодный хай-тек – натяжные потолки только подчеркнут стилевое направление и ваш вкус.
К тому же, установка натяжного потолка в ванной – быстрый процесс. Позвонив сейчас, уже завтра вы станете счастливым обладателем уникальных потолков ванной. Чтобы вдохновиться и понять, какой вы видите вашу банную, посмотрите фото натяжных потолков в ванной нашего авторства.[:uk]Натяжні стелі для ванної кімнати

У більшості своїй ванні кімнати не відрізняються простором і, як правило, мають скромні розміри. Якщо фактично збільшити простір — це нездійсненна мрія, то візуальне розширення меж це реальність, якої можна досягти, використовуючи деякі прийоми і матеріали. Всім відомий ефект білого кольору, за допомогою якого можна домогтися більшого об’єму.

Для того щоб збільшити простір, ні в якому разі не слід використовувати великий малюнок або орнамент, в завершенні робіт встановіть натяжні стелі, які посприяють досягненню позитивного результату.

Послідовність у ремонтних роботах повинна бути наступною: стіни, підлога і натяжна стеля. Зазвичай стіни ванної обробляються плиткою, а для кріплення натяжної стелі буде потрібно свердління, тому відповідально підійдіть до якості укладання — під плиткою не повинно бути порожнеч, щоб під час кріплення багета поверхня не тріснула і не розкололася. Як правило, під плиткою приховані комунікації, які бажано перед кладкою сфотографувати, для того щоб під час установки стелі їх не пошкодити. Плитка укладається аж до стелі, надійніший варіант залишити відступ в 5-7 см, який перед установкою багети заштукатурити.

Перевага натяжних стель перед іншими видами матеріалів в їх унікальні особливості, з їх допомогою легко досягти:

— Зорове збільшення простору;

— Можливість установки точкових світильників, що розширює дизайнерські можливості;

— Вологонепроникність;

— Зносостійкість матеріалу;

— Термостійкість;

— Екологічність всіх складових;

— Виключена деформація від механічних впливів.

Для установки у ванній кімнаті, де регулярно висока концентрація вологи і перепад температур, фахівці рекомендують звернути увагу саме на натяжні стелі.

На відміну від інших матеріалів, які можуть бути використані для ремонтних робіт, натяжна стеля з часом не втратить своїх естетичних характеристик. Побілка, гіпсокартон або вагонка можуть під впливом вологи намокнути, розшаруваться і поміняти свій колір. Основою натяжної стелі є плівка ПВХ — абсолютно безпечний матеріал, який при нагріванні не плавиться і не пахне.

Позитивним аспектом використання натяжних стель є можливість не обмежувати свої фантазії, під плівкою можна приховати проводку і труби. Замаскувати комунікації можна як під рівним покриттям, так і під багаторівневої конструкцією.

Технологія монтажу натяжної стелі у ванній достатня проста, але все ж вимагає певної кваліфікації та практики. Для початку фахівці проводять точні виміри простору, на основі отриманих даних, будуть виготовлятися складові вашого покриття. Багет, відповідний периметру вашої ванної кріпиться до стін, після чого приміщення нагрівається до температури 60-65º. Потім до багета кріпиться пластикове полотно, яке охолонувши, натягнеться і утворює ідеально рівну і гладку поверхню. Стандартне відступ від основної стелі становить приблизно 4 см., Цього достатньо для того, щоб приховати всі дефекти і нерівності. У деяких випадках, коли необхідно зберегти ліпнину по периметру використовується багета, для якої досить відступити 1,5 см.

Натяжна стеля зазвичай встановлюється на останній стадії ремонтних робіт, монтаж займе всього кілька годин і після нього не залишиться будівельного сміття.

Натяжні стелі для ванної кімнати. Види натяжних стель для ванної, санвузла, туалету — статті компанії Гарпун

Поради щодо вибору натяжної стелі для ванної кімнати. Переваги натяжних стель для ванної, санвузла, туалету від компанії натяжних стель Гарпун

Натяжні стелі для ванної кімнати[:]

Меню