[:ru]Когда речь заходит о загородных домах, то могут подразумеваться особняки с постоянным и временным проживанием. В первом случае, выбор материала для выполнения потолков выполняется исключительно исходя из вкусовых предпочтений владельцев: матовые, глянцевые, тканевые и фактурные полотна. В домах сезонного пользования, т.е. дачах, следует отдавать предпочтение потолкам на основе ткани. Это объясняется тем, что материал на основе ПВХ не выдерживает отрицательных температур. Однако хозяевам дач невероятно повезло, ведь современный ассортимент цветов, рисунков и фактур на тканевом полотне необычайно велик. И каждый сможет выбрать вариант по душе!

Однако кроме красоты, владельцы загородных домов выбирают натяжные потолки по ещё одной причине. Натяжные потолки не подвержены гниению, распространению плесени и грибка. В доме, куда семья приезжает лишь на выходные и праздники, это особенно важно. Даже если вы будете посещать ваш загородный коттедж лишь время от времени, за неимением постоянного отопления, потолки всё равно сохранят свой первозданный вид. Кроме того, натяжные потолки в загородный дом – это роскошно и практично. В них не устроятся грызуны и они спасут вашу мебель от потопа, если крыша в доме вдруг прохудится и прокапает прямо на потолок – натяжные потолки эффективно удерживают воду!

Преимущества натяжных потолков в загородных домах:

  • влагоустойчивость;
  • не подверженность распространению грибка и плесени;
  • сохранность цвета и внешнего вида на 10-15 лет;
  • безопасность для здоровья человека;
  • натяжные потолки не подвержены горению;
  • необычайно простой уход.

Если в данный момент вы ищите натяжные потолки в загородный дом, то наша компания рада предложить свои услуги. У нас вы найдёте широкий выбор полотен на любой вкус, самые доступные цены и быструю установку. Позвоните нам сегодня, чтобы уже завтра любоваться невероятными натяжными потолками в своём доме![:uk]Давно минули ті часи, коли дача асоціювалася з рівними рядами картоплі і моркви, колорадським жуком та відрами врожаю. Сьогодні дача — атрибут людини, яка може собі дозволити відпочинок на лоні природи після важкого робочого тижня. Сюди приїжджають подихати свіжим повітрям, сходити за грибами або на рибалку, влаштувати пікнічок з друзями та колегами. Сучасна дача повинна відповідати всі вимогам затишку, практичності та естетики.

Натяжні стелі для дачі — один з найпоширеніших варіантів її оформлення. Вони значно виграють при порівнянні їх з іншими видами стельового покриття. На них не збирається конденсат, і не утворюються цвілеві грибки, вони практично не реагують на різкі зміни температури. Крім того, натяжні стелі допоможуть приховати деякі дефекти і красиво оформити кімнати на дачі , зробити їх оригінальними і дарують естетичну насолоду.

Вам приємно буде знати і те, що натяжні стелі для заміського будинку або квартири практично не вимагають відходу. Достатньо пару разів на рік протирати стелю вологою ганчіркою — от і вся прибирання. Зате вони зможуть замаскувати електропроводку та інші комунікації, якщо ті протягнуті по верху, зробити стелю бездоганно рівним. Навіть, якщо ваша дачна меблі не блищить новизною, повірте, натяжна стеля сам зможе створити відчуття блиску і аристократизму.

Все залежить від опалення

Якщо будинок не опалюється в зимовий період, і господарі наїжджають сюди тільки у вихідні дні, то краще вибрати тканинні натяжні стелі для дачі . Справа в тому, що при негативних температурах стелю з плівки ПВХ може потріскатися. І це спричинить деякі витрати на його заміну. Тканинні натяжні стелі для дачі витримують температурний діапазон від -40 до + 100градусов. Вони не деформуються і ні за яких умов не втрачають привабливості. А за рахунок спеціальної просочення тканини, вони є пожежобезпечними. Це також дуже важливо, особливо, якщо мова йде про дерев’яному будинку.

Якщо ви — щасливий власник будиночка за межею мегаполісу, то ми запропонуємо вам спеціальний варіант натяжних стель для заміського будинку . За замовчуванням мається на увазі, що будинок призначений для проживання цілий рік. Це означає, що ви можете встановити натяжні стелі, як тканинні, так і плівкові ПВХ, що дає нові можливості для оформлення.

Справа в тому, що, завдяки глянцевим натяжних стель у вашому заміському будинку , ви зможете розширити простір, створити будь-які зображення на стелі, аж до фотодруку.Художній стеля — це новий і затребуваний елемент в дизайні приміщень.

Ви можете зробити замовлення натяжних стель і їх установку на нашому сайті. Ми із задоволенням покажемо вам фотогалерею наших робіт, відповімо на всі питання. Чекаємо вашого дзвінка![:]

Меню