[:ru]Зал – комната, в которой семья проводит большую часть времени. Тут принимают гостей, смотрят фильмы, отдыхают после рабочего дня взрослые и дети. Поэтому натяжные потолки фото в зале – неотъемлемый атрибут. Они делают комнату намного уютнее и красивее. Хотите придать вашему залу лоска и скрыть недостатки стен? Тогда спешите установить натяжные потолки в зале!

Чтобы правильно подобрать дизайн натяжных потолков в зале, отталкивайтесь от того, что эта комната должна быть просторной и уютной. В ассортименте представлено множество вариаций: глянцевые и матовые полотна, фактурные и идеально гладкие, с фотопечатью и без неё. Фантазии есть, где разгуляться. Главное, чтобы натяжной потолок в зале не выбивался из общей стилистики, а выгодно дополнял её.

В последние несколько лет натяжные полотна стали очень популярны. Во-первых, натяжные потолки для зала – это наименее “грязный” способ ремонта потолка. Мастера устанавливают их за пару часов, и после монтажа вам не придётся вывозить горы мусора и отмывать комнату.

Во-вторых, это способ подчеркнуть свой стиль и вкус. Поверьте, ваши гости, увидев современные натяжные потолки или двухуровневые натяжные потолки в зале, оценят ваш вкус по достоинству.

В-третьих, дорогие хозяйки, отныне вам не придётся собираться с силами, чтобы выполнить уборку. Достаточно протереть потолок влажной салфеткой, и ваш потолок вновь засияет чистотой.

Если вы давно хотите привнести нечто новое в ваш дом, придать ему изысканности и неповторимости, значит, настало время установить натяжные потолки в зал. Благодаря  разнообразию цветов и оттенков каждый сможет выбрать для себя вариант по душе: марсала, коралловый, лавандовый, дымчато-розовый… А если вам хочется, чтобы на вашем потолке всегда парили бабочки, или проплывали кудрявые облака, залитые солнцем, что ж, нам под силу нанести какой угодно рисунок.[:uk]Ремонт залу у багатьох сучасних людей цілком може асоціюватися зі стихійним лихом. Як правило, зал — кімната великої площі, в якій збираються гості і мають можливість у спокійній обстановці обговорювати всі їхні запитання, будь то гладкість натяжних стель і їх сумісність у вашому залі або виступ відомого політика на телевізійних дебатах.

Саме тому шпалери, підлогове покриття, натяжні стелі для залу вибираються особливо ретельно. Ну, якщо шпалери і підлогове покриття можуть бути частково прикриті меблями і килимами, що забирають на себе увагу, то з натяжними стелями для залу питання йде зовсім по-іншому. На відкритому просторі буде видно всі вади, зморшки і колірні невідповідності.

Кілька порад, як вибрати натяжна стеля для вітальні або залу

Отже, ми допоможемо вам визначитися, як вибрати натяжна стеля для залу .

Все, що вас оточує у вашій квартирі має гармоніювати і відповідати своєму призначенню. Ви купуєте люстру і замислюєтеся, чи не придбати настінний бра в тому ж стилі. Обставляете вітальню меблями і думаєте, чи не буде вона контрастувати з кольором штор. І перед тим, як вибрати натяжна стеля для залу , напевно, озирається приміщення і визначаєте, яка фактура і колірна гамма стане для нього кращим рішенням.

Ви вже знаєте, що натяжні стелі для залу можуть бути глянцеві або матові, консервативні або креативні, однотонні або містять зображення. Тому зорієнтуватися, які з них поліпшать дизайн приміщення, розширять його простір і гармонійно увіллються в колірний спектр іншої обстановки, іноді буває досить складно.

Наприклад, темні натяжні стелі для вітальні або залу , де встановлена ​​темні меблі, можуть перетворити спочатку просторе приміщення в невелику і темну кімнату. Але, якщо такі ж стелі ви встановите в залі з білими меблями, то вони можуть стати справжньою родзинкою дизайну розкішного залу. І це не зможуть не оцінити ваші гості.

Асортимент натяжних стель від компанії «Гарпун» досить широкий. У вас з’явиться можливість не тільки вибрати варіант, який, на вашу думку, буде відповідати вимогам приміщення даного призначення і найбільш повно виділить всі його переваги, але і на власні очі переконатися в правильності обраного рішення. У цьому вам допоможе фотогалерея, «відвідати» яку ви можете на нашому сайті.[:]

Меню