Кольори натяжних стель

Одним з найважливіших етапів установки натяжної стелі є вибір кольору і фактури. Адже правильно підібране поєднання кольорів в інтер’єрі, найчастіше, дуже впливає не тільки на комфорт, але і на настрій, що панує у Вашому домі. Найбільш затребуваним кольором стелі є, звичайно ж, білий. Але в нашій палітрі представлено стільки цікавих, соковитих і яскравих кольорів, що не можна не спокуситися на щось інше.

Основна палітра

В каталозі натяжних стель, зокрема глянцевих, налічується понад 70 кольорів і відтінків. Матові і сатинові полотна мають не таку велику кольорову гаму, але це не робить їх менш затребуваними. В нашій палітрі зібрані найпоширеніші і користуються попитом кольору.

Глянець

Мат

Сатин

АРТ серія

В арт серії представлені ексклюзивні, свого роду навіть унікальні, полотна, яких немає в основному каталозі. Такі полотна відрізняються від звичайних не тільки видом, а й кольором. На деякі з них нанесені фактурні візерунки. Тут Ви можете знайти такі полотна як металік або перламутр, і багато інших цікавих і особливих полотен.

серія IS

серія Мат

серія ST

серія Мет

Фотодрук

Як джерело зображення для фотодруку можна брати будь-яке зображення в хорошій якості. Наприклад їх можна брати на ресурсах стічних зображень і фотографій. Нижче представлена ​​лише невелика частина прикладів. Все обмежується лише Вашими бажаннями.

Дізнайтесь вартість натяжнихстель

Скористайтесь спеціальним калькулятором для натяжних стель та дізнайтесь вартість.

Каталог палітри

Ви можете безкоштовно замовити каталог палітри у будь-який куточок України. Ми відправимо Вам каталог безкоштовно компанією Нова пошта.

Меню